WOODMART COLLECTIONS

FEATURED CATEGORIES

WoodMart is a powerful eCommerce theme for WordPress.

دسته بندی نشده (4)

اول دبستان (5)

بازی فکری (4)

پرورش و تربیت کودک (1)

پیش دبستانی (37)

WOODEN ACCESSORIES

FEATURED PRODUCTS

Visit our shop to see amazing creations from our designers.
BEST SELLERS
  • BEST SELLERS
  • FEATURED
  • SALES

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف به شما می‌گوید که چگونه با انجام کارهای کوچک می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد کنید.برتری خفیف همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

کتاب معجزه شکرگزاری

450.000

راندا برن می‌گوید این معجزه شکرگزاری می‌تواند دنیای شما را عوض کند، زاویه‌ی دیدتان را تغییر دهد و چیزهای بیشتری را به زندگی‌تان بیاورد. او از همراهانش در مسیر شکرگزاری می‌خواهد خواسته‌هایشان را با دقت زیادی مشخص کنند و روی آن‌ها تمرکز کنند.

کتاب کار عمیق

کتاب کار عمیق قوانینی برای تمرکز در دنیایی آشفته اثر کال نیوپورت است. او در کتاب کار عمیق درباره‌ی کار عمیق و متمرکز، و نتایجی کار کردن به صورت متمرکز حرف زده است.کار عمیق از زمان انتشار در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و آمازون قرار گرفته است.

کتاب عادت های اتمی

بیشتر افراد در زندگی برای تغییر عادات بد خود تلاش می‌کنند .اما در اکثر مواقع شکست می‌خورند و موفق نمی‌شوند. چرا که تنها تلاش آن‌ها متمرکز بر تغییر یک‌باره عادت‌هاست. جیمز کلیر در کتاب عادت‌های اتمی توضیح می‌دهد که چطور می‌توان این الگو را شکست و با تغییرهای ریز و کوچک از رفتارها و عادت‌های بدمان خلاص شویم و عادت‌های خوب ایجاد کنیم، آن‌ها را توسعه دهیم و به موفقیت برسیم.

کتاب دوباره فکر کن

از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2021

کتاب دوباره فکر کن رویکردهای تجدید نظر را بررسی می‌کند. و به شما در مورد رها کردن عقاید و تفکرات منسوخ گذشته کمک کرده و می‌آموزد که چگونه می‌توانید با وجود اشتباه کردن در زندگی بهتر عمل کنید.

کتاب سلطان خیابان مدیسون

600.000

دنیای تبلیغات نیز مانند هر حرفه و تجارتی شاهد حضور بزرگانی تأثیرگذار و نوآور بوده است. که این صنعت را دستخوش تغییراتی شگرف کرده‌اند. بی‌شک دیوید اُگیلوی یکی از آن‌هاست. کسی که او را «پیشگام تبلیغات»، «پدر فروش ساده»، «آقای تبلیغات» و «پدر تبلیغات مدرن» می‌خوانند.کتاب سلطان خیابان مدیسون یک بیوگرافی است .

کتاب 4 ساعت کار در هفته

کتاب 4 ساعت کار در هفته (The 4 Hour Work Week) نوشته تیم فریس کتاب قدرتمندی در زمینه طراحی سبک زندگی است .فریس در این کتاب نه تنها نحوه طراحی سبک زندگی ایده آل را آموزش می دهد بلکه درباره چگونگی تحقق آن نیز صحبت می کند.

کتاب ملت عشق

85.000

نویسنده:الیف شافاک مترجم:ارسلان‌ فصیحی‌ تعداد صفحات:٥١٢ نوع جلد:شومیز قطع:رقعی نوع کاغذ:بالکی قیمت: 85000 تومان

ALL-IN-ONE ECOMMERCE SOLUTION

ABOUT OUR WOODMART STORE

Nec  adipiscing luctus consequat penatibus parturient massa cubilia etiam a adipiscing enigm dignissim congue egestas sapien a. Scelerisque ac non ut ac bibendum himenaeos ullamcorper justo himenaeos vel a sapien quis.

JOIN OUR NEWSLETTER NOW

Will be used in accordance with our Privacy Policy
FURNITURE GUIDES

OUR LATEST NEWS

Latest trends and inspiration in interior design.
PREBUILT LAYOUTS

WOODMART DEMOS

High-quality demos and layouts.