تولیدکنندگان

سی کلاس

برند «سی.کلاس» (C.Class) فعالیت خود را از سال 1368 در ایران آغاز نموده است. «سی.کلاس» (C.Class) با مطالعه دقیق بازار مصرف لوازم‌تحریر همچنین سلیقه و توقع مصرف‌کنندگان از لوازم‌تحریر، همیشه در تلاش بوده تا کیفیت انتخاب و عرضه را قربانی کمیت آن نکند. انواع لاک غلط‌گیر باکیفیت و قابلیت کارکرد در شرایط آب و هوایی مرطوب، خشک، گرم و سرد و در مدل‌های متنوع، خودکار، پاک‌کن‌های مکانیکی، اتود، مداد رنگی و تخته رسم و ماژیک وایت برد، بخش‌هایی از محصولات مجموعه «سی.کلاس» (C.Class) هستند که رضایت مصرف‌کنندگان، مهر تاییدی بر انتخاب درست آن‌ها است.

سی.کلاس، با اندیشهای نو و نگاهی متفاوت در مسیر عرضه نوشت افزار برای ایرانیان گام نهاده است. تلاش سی.کلاس در طول این سالها همواره بر آن بوده است تا ضمن فراهم ساختن نوشت افزار مرغوب روز دنیا برای عموم مردم، به برندی منتخب برای آنها تبدیل شود. در گذر این سالها، سی کلاس، همچنان که جاده پر فراز و نشیب این صنعت را طی کرده، بر گستردگی برند خود نیز افزوده و به سازمانی با تجربه تبدیل شده است که گستره وسیعی از محصولات را در دسترس مردم مناطق مختلف کشور قرار داده است.
سی.کلاس از همان ابتدا با ارائه لاك غلطگیرهای قلمی منحصر بفرد خود به بازار لوازم التحریر، سخن تازهای را با مردم آغاز کرد؛ سخنی که تا به امروز ادامه یافته و در سایر محصولات آن نیز جریان داشته است. محبوبیت بالای محصول خلاقانهای چون لاك غلط گیر قلمی در بازار آن روزها و شناخته شدن سی کلاس توسط آن، انگیزه مجموعه را برای ارائه دیگر محصولات نوآورانه به بازار و تبدیل شدن به انتخاب اول نسل های جدید دو چندان ساخت. در این مسیر، سی کلاس بر آن است که زمانی در آینده نه چندان دور، تمام کسانی که در تعامل با این برند هستند، محصولات آن را جزئی از ملزومات جایگزین ناپذیر در زندگی روزمره خود بشناسند.
سی.کلاس، هر روز و هر لحظه برای درخشیدن در جایگاه برندی پیشرو و جذاب در جای جای ایران، تلاش کرده و آهنگ آن دارد که به یار برگزیدهای برای ابراز اندیشه و احساسات مخاطبان خود بدل شده و ضمن خط دادن به گرایشهای نوین بازار، به افکار زیبا نیز شکل دهد. بدین سبب کوششی خستگی ناپذیر داشته تا در هر آنچه میسازد، ترویج میدهد و فراهم میآورد، فکری تازه را به بازار آورده و در جهت بهبود زندگی مردم گام بردارد.
برای سی.کلاس هر روز، فرصتی دوباره از سوی خدای منان است تا بتواند خدمتگزار مردم باشد و با انگیزهای بیپایان در جهت اهداف والای خود، قدم بردارد. سی کلاس، انرژی خود را از لبخند خشنودی مخاطبانش باز یافته و در هر لحظه به خود یادآوری می کند که باید سازمانی الگو برای ترویج فرهنگ عملگرایی در جامعه باشد؛ سازمانی که در هر حرکت خود، به تلاش برای ارتقاء رفاه عمومی ادامه خواهد داد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید